BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

FARPLAS Şirketler Grubu aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 40 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörlerde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

Değer zincirinin tamamına sahip olma stratejisi, FARPLAS'ı sadece üretimde değil AR-GE, proje yönetimi, kalite ve lojistik konularında da ön plana çıkarmış, yenilikçi yaklaşımı, modern yönetim sistemleri, ERP ve MRP de SAP kullanımıyla evrensel yapıya ulaşmıştır. Lisans anlaşmaları, joint venture’larıyla küresel iş birliklerine girmiş, yurt dışına lisans verir duruma gelmiş, yeni yurt dışı yatırımlarını plana almıştır.

Ülkesine olan borcunu hiç unutmayan, ülkesi, çalışanları, paydaşları ve hissedarları için hep güçlü olmaya, büyümeye çalışan FARPLAS sosyal sorumluluk projelerine, sanata ve spora olan destekleriyle de farklı alanlarda katkılarını devam ettirmektedir. Hep diğerlerinden farklı olmaya çalışan FARPLAS, vizyoner düşünce yapısı ve sürdürülebilir rekabet anlayışı ile büyümeye, değer yaratmaya devam edecektir.

 
© Copyright 2015 Desimal İnşaat