HAKKIMIZDA

Desimal A.Ş 2014 yılında kurulmuş olup, yaklaşık 40 yıldır üretim alanında faaliyet gösteren Farplas Şirketler Grubu’nun üyelerinden biridir. FARPLAS Şirketler Grubu aile şirketi ruhuyla kurumsal yapıyı oluşturabilmiş nadir şirketlerden biridir. 40 yıllık tecrübesi, yatırımcı ruhu, küresel anlayışı, önce insan felsefesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulunduğu sektörlerde hak ettiği liderlik pozisyonunu sürdürmektedir.

Değer zincirinin tamamına sahip olma stratejisi, FARPLAS'ı sadece üretimde değil AR-GE, proje yönetimi, kalite ve lojistik konularında da ön plana çıkarmış, yenilikçi yaklaşımı, modern yönetim sistemleri, ERP ve MRP de SAP kullanımıyla evrensel yapıya ulaşmıştır. Lisans anlaşmaları, joint venture’larıyla küresel iş birliklerine girmiş, yurt dışına lisans verir duruma gelmiş, yeni yurt dışı yatırımlarını plana almıştır. FARPLAS sosyal sorumluluk projelerine, sanata ve spora olan destekleriyle de farklı alanlarda katkılarını devam ettirmektedir.

Bir FARPLAS Grup Şirketi olan Desimal A.Ş  Türkiye’nin ilk sanat oteli olan Casa Dell’Arte Bodrum Oteli, Greenlife Bodrum Evleri, Taysad, Çerkezköy ve Gölcük bölgesinde bulunan üretim tesislerin imalatlarını gerçekleştirmiştir.

 
© Copyright 2015 Desimal İnşaat